REALIZACE

REALIZACE

Dospívající dívka v novém pokoji

Podařilo se z nudlovitého pokojíčku 13 leté dívky vytvořit pravé pubertální doupě? Podařilo se bez zásadních úprav a změn vybavení…jen pomocí hry světel, barev a závěsů z dětského pokojíčku vytvořit útulnou komnatu mladé slečny?

New Project (3)

Batolecí dětská zóna

Máte obavu, že přesun Vašeho batolátka do jeho postýlky bude traumatická událost? Přemýšlíte, jak ve své ložnici pro něj vytvořit nejen vkusnou zónu, ale také mikrosvět reflektující jeho potřeby? Podívejte se, jak dopadla jedna z proměn, která reagovala právě na tyto záludné otázky!

IMG_7969 (2)

Dvojčata a dívka ve společném pokoji

Podařilo se v jednom pokojíčku vybudovat království dvojčat, chlapců v předškolním věku, ale také komnatu pro jejich sestru ve školním věku? Když není možnost velkého rozpočtu, když hlavní prosbou je „ze starého nové!“ a když se nesmí stavět a bourat v nájemním bytě…musí na řadu přijít důvtip, kreativa a znalost dětských potřeb. Pojďte se podívat na výsledek!

IMG_6580

Venkovní přírodní zahrada MŠ

Vhodně rozvíjený neorganizovaný čas je zásadní pro zdravý vývoj, včetně formování vůle, samoregulace a zodpovědného fungování. Kdo z nás se někdy nezaradoval před úžasným hřištěm pro děti vedle oblíbené restaurace. Kdo z nás pak jen neustále neodbíhal od objednaného nápoje. Buď bylo hřiště daleko, nebo mělo nebezpečné prvky, nebo a nebo a nebo. Právě venku úročíme naše zkušenosti a podle zadavatele se snažíme vytvořit takové prostředí, které funguje – na míru. Pojďte se podívat, jak dopadla proměna Montessori zahrady u mateřské školky.

Venkovní přírodní zahrada MŠ 6

Psychoterapeutická a psychiatrická ordinace


Je možné, i přes všechna hygienická nařízení poliklinik v prostorech sterilního zdravotnického zařízení vytvořit pro klienty příjemné, bezpečné a nevšední prostředí psychoterapeutické ordinace? Čekala nás další výzva, na kterou jsme se moc těšily.  

IMG_2673

 Email: info@childroomboom.cz

2022 ChildRoomBoom ®

+420 777 481 265

+420 776 805 732